Efektivnost sportovních zařízení a služeb

Předmětem našeho zájmu je problematika poskytování provozně náročných sportovních zařízení jako jsou sportovní haly, bazény, zimní stadiony či aquaparky. Na základě detailní ekonomické analýzy sportovního zařízení jsme schopni dále formulovat strategie, které povedou ke zvýšení provozní efektivnosti. Doporučíme nejvýhodnější přístupy k managementu sportovního zařízení, zjistíme, jak a kým je sportovní zařízení navštěvováno, porovnáme využití, provozní náklady a příjmy s dalšími zařízeními a navrhneme doporučení pro další rozvoj. Identifukejeme tak příležitosti pro další rozvoj či omezení, která omezují efektivnost zařízení.

Máme zkušenosti s použitím marketingových nástrojů ve veřejné správě. Doporučíme a společeně realizujeme nejefektivnější cesty k poskytování sportovního zařízení občanům. Navrhneme atraktivní program, který povede jak k maximalizaci efektivnosti provozu zařízení, tak ke zvýšení sportovní participace konkrétních skupin obyvatel. Budeme s vámi úzce spolupracovat při vyhodnocování efektivnosti programu a formulaci dalších kroků.


Hlavní strana   -   Odborné zaměření   -  Naše služby   -   Benchmarking obcí a měst   -   Realizované projekty   -   O nás   -   Kontakt

 

© 2014 - 2019 LOKAL SPORT